O nas

Producent eko toreb reklamowych

Evergreenbags to polski producent i importer toreb bawełnianych, toreb jutowych, toreb filcowych oraz produktów z Tyveku. 
Szyciem toreb oraz wykonywaniem nadruków na torbach zajmujemy się od 17 lat. Zaczynaliśmy jako agencja reklamy Evergreen, dla której produkcja toreb bawełnianych stanowiła jeden z wielu obszarów wprowadzania na polski rynek ekologicznych produktów reklamowych. Wśród tych ekologicznych produktów najwięcej było eko toreb materiałowych. Produkcja toreb bawełnianych, drelichowych, filcowych i jutowych stała się naszą specjalnością. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się produkcją: szycie i druk toreb z nowoczesnego materiału o nazwie TYVEK. Wzrost zainteresowania eko torbami szytymi oraz tymi, które importujemy sprawił, że obecnie obsługujemy setki Klientów z Polski. Nasze torby ekologiczne sprzedajemy także do Austrii,  Francji, Czech, Niemiec, Rosji, Słowacji, oraz na Łotwę i do Estonii. 

Evergreenbags zostaje powołane jako osobny projekt, który wykorzystując bogate doświadczenia oferuje największy wybór ekologicznych toreb produkcji polskiej: toreb bawełnianych, drelichowych, jutowych i toreb z tyveku oraz najbogatszą ofertę eko toreb importowanych w tym toreb z juty.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi klienci