Torby ekologiczne - DODATKI

Torby ekologiczne - możliwe wykończenia

Szycie krzyżykowe czyli tzw. koperta to jeden ze sposobów mocowania uchwytów w torbach bawełnianych. W tym konkretnym przypadku wszycie uchwytu musieliśmy wykonać bardzo precyzyjnie tak aby nadruk stał się przedłużeniem wszytego w torbę bawełnianą uchwytu. 

Mocowanie uchwytów szwem ryglowym czyli tzw. ryglowanie to kolejny ze sposobów mocowania uchwytów w torbach bawełnianych. Ryglowanie uszu jest rzadko używana metodą doszywania uchwytów do toreb.

Przykład klasycznego szycia krzyżykowego na czarnej torbie bawełnianej. Dodatkowo widać tu przykład nadruku kolorem czarnym na czarnej torbie bawełnianej.

Kółko zaciskowe jako jedno z możliwych wykończeń mocowania sznurka w naszych workach / plecakach.

Metka tkana oraz mocowanie sznurka w obszytym otworze. Metki w eko torbach bawełnianych można wykonać od 500 szt.

Przykład dużej metki tkanej. Torby bawełniane z metką możemy wykonać już w ilości 500 szt. choć minimalny nakład metek, które można wyprodukować  to 1000 egzemplarzy.
Często zdarza się, że klienci zamawiają więcej metek niż toreb bawełnianych, zostawiając nadwyżkę metek do wykorzystania podczas kolejnych realizacji.

Plecaki i worki reklamowe najczęściej zamykane są za pomocą tzw. stoperów lub zacisków odzieżowych. Zaciski do sznurków występują w różnych kolorach i kształtach. Mogą pełnić funkcję ozdobną w workach reklamowych i eko plecakach bawełnianych.

Torba bawełniana zapinana na rzep. Tu przykład rzepa naszytego centralnie na górnej krawędzi ekotorby.

Nasi klienci