Realizacje eko toreb

Ekologiczne torby materiałowe

Sukces! - Torba Canon

Są projekty, które długo się krystalizują, ale ich finał jest nagrodą dla wszystkich. Ekologiczna torba dla firmy CANON to właśnie taka realizacja.

Początkowo miała to być zwyczajna torba z kolorowym czarnym uchwytem i nadrukiem aparatu. Po wstępnych wizualizacjach stało się jasne, że uchwyty w torbie i pasek na którym wisi aparat naturalnie do siebie pasują. Powstał pierwszy prototyp, potem kolejny i w końcu uzyskaliśmy zamierzony efekt!

Specyfikacja:
Torba ekologiczna płaska
wymiar: 38 x 42 cm, uchwyt 3,5 cm szer. i 55 cm dł.
materiał: bawełna 100%, torba - surówka 160 g., ucho - bawełna czarna 150 g.
nadruk: 2 kolory, 1 strona

Torba robi prawdziwą furorę wszędzie gdzie sie pojawi. Jedyne zastrzeżenia  mają zwolennicy ... aparatów marki Nikon ;)

TYVEK - ekologia i nowoczesność.

Wiele razy spotkaliśmy ze stwierdzeniem, że produkt musi być "albo ekologiczny, albo nowoczesny". 
Torby z TYVEKU to znakomity przykład na to, że ekologia może być nowoczesna! TYVEK to materiał, który wygląda jak papier, mnie się jak papier, szeleści jak papier ale... kiedy się wybrudzi można go wyprać, jest wodoodporny, oddychający i niesłychanie wytrzymały. 

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy masową produkcję toreb z TYVEKU, a jednym z pierwszych projektów były torby wykonane dla Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Z okazji otwarcia Pawilonu Czterech Kopuł jako siedziby Muzeum Narodowego we Wrocławiu wykonaliśmy torby z TYVEKU. Tyły to torby tyvekowe z czterema uchwytami oraz czterema metkami. Torby prezentowały się niezwykle nowocześnie nawiązując do charakteru ekspozycji nowo otwieranego obiektu, a hasło "Do czterech razy Sztuka" znakomicie dopełniło całości.  

Torba "Ratujmy małe serduszka"

Torby dla firmy Wiśniowski,a w zasadzie dla Fundacji Schola Cordis.
Torby bawełniane wspierające działania fundacji.
Z firmą Wiśniowski współpracujemy nie przerwanie od  2009 roku wykonując dla naszego Klienta torby bawełniane na różne okazje.
Często są to szyte w Polsce torby drelichowe przeznaczone pod konkretne wydarzenia firmowe. Produkujemy także tańsze torby targowe z nadrukami od konkretne imprezy targowe. Wspólnie realizujemy także produkcje toreb dedykowanych pod konkretne marki wprowadzane na rynek przez naszego Klienta.
Szczególne znaczenie ma dla nas możliwość produkcji toreb dla Fundacji Schola Cordis.
Przedstawiamy zdjęcia aby mogli Państwo zobaczyć jak wygląda z produkcja toreb bawełnianych z nadrukiem.

Nasi klienci